Верифікація CoST у дії: підрядник власними коштами усунув недоліки відремонтованого моста

11.08.2017

Наприкінці квітня цього року після виїзду верифікаторів CoST Україна до Житомирської області ми писали про сумнозвісний міст через суходіл біля села Карвинівка на км 36 + 629 автомобільної дороги Н-03 Житомир — Чернівці, вартість будівництва якого становила 1,7 млн грн. У грудні 2016 року компанія-підрядник ТОВ «Євро Плюс Буд» завершила ремонт об’єкта. Тоді СoST звернув увагу громадськості, ЗМІ, Міністерства інфраструктури України та”Укравтодору” на те, що міст після прийняття робіт перебував в експлуатації лише 3 місяці – тобто одну зиму, і станом на кінець квітня укріплені укоси підмостової частини русла почали розсипатися (https://costukraine.org/komanda-veryfikatoriv-cost-prodovzhuye-vyyizdy-na-mistsya-dorozhnogo-budivnytstva-oblastyamy-ukrayiny/)

І зараз УВАГА! Кілька днів тому ми отримали офіційну інформацію від Житомирської САД, що після повторного обстеження технічного стану моста підрядник згідно з гарантійними умовами був зобов’язаний «поновити роботи по укріпленню русла та конусів» у зв’язку з неякісно виконаними роботами. І станом на сьогодні ТОВ «Євро Плюс Буд» власними коштами повністю виконав роботи з ліквідації та усунення виявлених недоліків!

Ми щасливі, що верифікація CoST призводить до таких позитивних результатів! Ще раз переконалися: увага громадськості до проблеми – це ефективна рушійна сила! Співпраці бути!

Щиро вдячні Житомирській САД за повторне обстеження технічного стану та ефективний моніторинг якості виконання робіт.

Дякуємо очільнику Державного агентства автомобільних доріг України пану Славоміру Новаку за те, що не лишаєте без контролю повідомлення громадськості!

Прозорість та підзвітність у дії!

 

Останні новини компанії