CoST Ukraine збирає комерційні пропозиції від ІТ-компаній

CoST Ukraine збирає комерційні пропозиції від ІТ-компаній щодо створення комунікаційного модулю до порталу Українська Соціальна Інфраструктура (далі УСІ).

🎯 Мета проєкту:
Розробити платформу для посилання комунікації між місцевими жителями і владою для вирішення питань будівництва/ремонтів об’єктів соціальної інфраструктури, налагодити інформування, в тому числі публікацію відкритих даних, про проєкти соціальної інфраструктури, створити інструмент для отримання зворотного зв`язку від громади, зменшити ризики неефективного управління та корупції під час впровадження проєктів.

✔️ Цілі проєкту:
Створення інформаційно-аналітичної платформи для залучення громадян і місцевої влади до спільної розбудови свого міста/регіону.

👥 Цільова аудиторія:
Органи місцевого самоврядування, регіональні активісти, регіональні ЗМІ, обласні державні адміністрації, Міністерство розвитку громад та територій, Міністерство інфраструктури, Міністерство цифрової трансформації.
Функціонал, який необхідно розробити:
– онлайн обговорення. Можливість проводити місцеві обговорення онлайн, трансляція обговорень, проведення презентації, опитувань;
– петиції: візуалізація даних по поданих петиціях щодо проєктів інфраструктури, поширення в соцмережах, перехід на сервіс подання петицій;
– інтерактивний посібник-помічник. Покрокова інструкція (карта дій) для подання проєкту (які дані, документи потрібні, їх шаблони, в які органи подавати тощо);
– чат-бот, який інформує зареєстрованого користувача про оновлення інформації на яку він підписаний, новини проєкту.

📧 Зацікавлених у співпраці просимо надіслати лист на пошту, щоб отримати технічні рекомендації: info@costukraine.org до 5.09.2021.

ℹ️ У листі прохання вказати: контактні дані, чи працюєте ви самі або в команді, портфоліо.


Портал створюється в рамках проєкту «3D Project: Розвиток попри перешкоди. Стійке громадянське суспільство в часи пандемії та в майбутньому», що реалізується Фондом Східної Європи за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Резюме та листи кандидатів надсилайте на адресу:

press.cost.ukraine@gmail.com