CoST Ukraine шукає фінансового менеджера

Роботодавець:

ГО «Ініціатива із прозорості інфраструктури» (CoST Ukraine) із секретаріатом у м. Лондоні (Велика Британія) призначена для забезпечення прозорості та підзвітності будівництва, яке здійснюється за рахунок публічних коштів. Ініціатива об’єднує представників влади, громадськості та бізнесу. Основні заходи Ініціативи спрямовані на забезпечення публічного доступу до інформації щодо планування, реалізації та контролю за виконанням будівництва проектів інфраструктури, а також на верифікацію достовірності та повноти цієї інформації.

В рамках своєї роботи, Ініціатива співпрацює з міжнародними донорами та впроваджує проекти із залученням грантів міжнародних організацій. Для опрацювання звітної документації CoST шукає фінансового менеджера/помічника фінансового менеджера, який має досвід роботи з оформленням звітів в рамках грантових проектів для міжнародних донорів (ПРООН, USAID та інших).

Основне завдання кандидата – підтримка керівника організації та менеджерів проектів щодо підготовки звітної документації, взаємодія з фінансовим підрозділом донора, контроль за своєчасним оформленням звітної документації.

Робота в офісі, часткова зайнятість – графік за погодженням з роботодавцем.

Кваліфікація та навички:

  • Вища освіта (рівень магістра/бакалавра) в галузі економіки або фінансів.
  • Досвід підготовки звітів в грантових проектах, розуміння вимог донорів до звітності.
  • Розуміння первинної бухгалтерської документації.
  • Середній рівень письмової англійської.
  • Відмінний рівень роботи з комп’ютером, знання MS Word, MS Excel.

Резюме та фінансову пропозицію надсилати на електронну адресу – info@costukraine.org

Кінцевий термін подання резюме на цю позицію:  26 серпня 2021, 18:00.

Резюме та листи кандидатів надсилайте на адресу:

press.cost.ukraine@gmail.com