Тренінг у Львові зібрав рекордну кількість учасників

29.03.2019

Тренінг у Львові 28 – 29 березня зібрав рекордну кількість учасників. Прийшли послухати виступи наших спеціалістів та консультантів про закупівлі, моніторинг та контроль якості доріг представники громадського сектору, Львівської обласної державної адміністрації, місцевої влади і навіть консалтингової компанії.

Під час навчальної сесії з забезпечення та моніторингу якості ми розглянули механізми забезпечення та моніторингу, організацію приймального контролю та технічного нагляду. Особливу увагу було приділено питанням роботи з міжнародними проектами, зокрема, обговорювалися питання системи заходів та штрафів при невиконанні міжнародних контрактів.

Участь у заході взяли держслужбовці Львівської обласної державної адміністрації, представники Бродівської, Радехівської міської влади, громадських організацій – ВАРТА 1, «Народний антикорупційний нагляд», ГО “Прозорі закупівлі”, Центр громадського моніторингу та досліджень, «Нівроку», «Товариство дружби Тернопіль – Тирасполь» та ін. Великим було представництво на заході і представників ряду об’єднаних територіальних громад Львівщини. Загалом, у нашому тренінгу у Львові взяло участь майже 40 учасників.
Захід відбувся за підтримки програми #USAID_ВзаємоДія в рамках проекту CoST Ukraine «Прозорість та підзвітність при здійсненні дорожніх робіт на дорогах місцевого значення»

Останні новини компанії