«Стандарти CoST будуть повністю запроваджені в Укравтодорі» – Володимир Омелян

01.09.2016

Учора, 31 серпня, під час засідання Уряду Міністр інфраструктури України Володимир Омелян  наголосив на важливості питання ефективного контролю якості автомобільних доріг.

«Цього року ми на законодавчому рівні врегулюємо питання міжнародного контролю якості будівництва доріг за системою FIDIC та CoST, які будуть повністю запроваджені в Укравтодорі з тим, щоби з початком ремонтних та будівельних робіт наступного року ми працювали за всіма стандартами Європейського Союзу та США. Це передбачатиме контроль від початку робіт до їх завершення у режимі онлайн, а також по завершенню робіт, під час так званих актів прийому-передач, буде проведено додатковий аналіз якості виконаних ремонтних чи будівельних робіт», – запевнив пан Володимир.
Ми зі свого боку теж наголошуємо на важливості легалізації стандартів CoST в Україні, аби всі організації, які розпоряджаються публічними коштами в будівництві, звітували за єдиним стандартом про їх використання. Підвищення ефективності використання публічних коштів, зменшення неефективного управління під час будівництва та подолання корупції  – основні цілі Ініціативи CoST.

Останні новини компанії