Результати моніторингового виїзду на нещодавно відремонтовані дороги Сумщини: недоліки є, проте незначні

10.09.2020

Незначні недоліки, які обіцяють ліквідувати за рахунок експлуатаційного утримання – дефекти, виявлені в результаті візуального обстеження, проведеного регіональним координатором Проєкту «Прозорість та підзвітність при здійсненні дорожніх робіт на дорогах місцевого значення: міста та громади» Данилом Скачковим спільно з представниками державного підприємства “Дороги Сумщини”.

Під пильною увагою перевіряючих опинилися ділянки 5 автомобільних доріг загального користування місцевого значення в Роменському та Конотопському районах Сумської області.

«У ході огляду ділянок, які були відремонтовані починаючи з 2018 року, ми виявили незначні дефекти дорожнього покриття та зауважили декілька недоліків в організації безпеки дорожнього руху. Всі зауваження були зафіксовані балансоутримувачем цих доріг, який запевнив, що виявлені вади будуть усунуті в ході експлуатаційного утримання», – розповів Д.Скачков.

Також в фокус учасників моніторингового виїзду потрапила автомобільна дорога загального користування місцевого значення О191009 Зелене – Вільшана, де нині активно ведуться роботи з поточного ремонту, які мають бути завершені до кінця вересня цього року.

Робота регіональних координаторів в рамках Проєкту «Прозорість та підзвітність при здійсненні дорожніх робіт на дорогах місцевого значення: міста та громади» стала можливою завдяки Агентству Сполучених Штатів з міжнародного розвитку (USAID).
Зміст цього матеріалу є виключною відповідальністю CoST Ukraine і необов’язково відображає погляди USAID чи Уряду Сполучених Штатів.

Прес-офіс Проєкту

Останні новини компанії