Рейтинг прозорості САД

22.07.2019

Open Data

Зустрічайте оновлений ТОП обласних САД за критерієм якості розкриття даних про дорожні проекти на порталі «Прозора інфраструктура» http://portal.costukraine.org/

Вітаємо переможців та щиро дякуємо відповідальним за розкриття даних працівникам, які щоденно забезпечують прозорість своїх Служб! Адже без прозорості неможлива доброчесність, а без доброчесності – якість!

Цього разу знайомимо вас також з антирейтингом САД. Але ми сподіваємось, що і вони найближчим часом захочуть і зможуть стати більш відкритими для громадськості та бізнесу!

Нагадаємо,

  • перелік відкритих даних Укравтодору відповідно до CoST IDS (Infrastructure Data Standard) було затверджено Планом дій Ініціатива “Партнерство “Відкритий Уряд” в Україні – OGP Ukraine на 2016-2018 рр. Розкриття даних стало можливим завдяки політичній волі Укравтодор, Міністерство інфраструктури України та Transparency International Ukraine, які побачили необхідність і важливість прозорої реалізації проектів в дорожній галузі, і скріпили волю Меморандумом про співпрацю з CoST International.
  • портал відкритих даних «Прозора інфраструктура» побудовано на основі міжнародного стандарту CoST IDS – Infrastructure Data Standart, який передбачає моніторинг проекту на всіх етапах його життєвого циклу: від прийняття рішення про реалізацію та планування і аж до закінчення гарантійного строку.

Поділитися у соціальних меражах:

https://costukraine.org/reytynh-prozorosti-sad/