Закупівлі дорожніх робіт у 2018 році

Про проект

 

В рамках цього звіту було проаналізовано закупівлі поточного, середнього, капітального ремонту та експлуатаційного утримання автомобільних доріг загального користування, що були оголошені Службами автомобільних доріг областей України протягом першого півріччя 2018 р. (в період з 1 січня 2018 р. до 30 червня 2018 р.).

Аналізувались закупівлі в розрізі видів робіт та видів процедур, що застосовувались Замовником. Результати закупівель згруповано та розраховано: кількість закупівель, відсоток закупівель по кожному виду робіт в загальній кількості процедур та відсоток очікуваної вартості закупівель за видами робіт в сумарному бюджеті закупівель кожного замовника. Також проведено оцінку ефективності закупівель, проведено порівняння основних показників результативності – кількість та сума укладених договорів, питома вага ціни укладених договорів, відсоток різниці переможної пропозиції і очікуваної вартості закупівлі («економія»), відсоток відміни закупівель, середня кількість учасників закупівель. Проаналізовано причини відмін закупівель.

Також, складено рейтинги підрядників за кількістю та сумою укладених договорів в розрізі областей та в цілому по Україні. Опрацьовано протоколи тендерних комітетів та складено рейтинги причин відхилень тендерних пропозицій учасників. Окремо проаналізовано відхилені пропозиції з нижчою ціною.

Звіт про закупівлі дорожніх робіт у І-му півріччі 2018 року

 

Область:

Квартал:

Звіти закупівельних організацій:

Верифікаційні звіти: