Закупівлі дорожніх робіт у 2018 році

Про проект

Протягом 2018 року команда CoST проводить моніторинг дорожніх робіт, які замовляють служби автомобільних доріг в областях. В рамках цьогомоніторингу аналізуються  закупівлі поточного, середнього, капітального ремонту та експлуатаційного утримання автомобільних доріг загального користування в розрізі видів робіт та видів процедур, що застосовувались Замовником.

Результати закупівель згруповано та розраховано: кількість закупівель, відсоток закупівель по кожному виду робіт в загальній кількості процедур та відсоток очікуваної вартості закупівель за видами робіт в сумарному бюджеті закупівель кожного замовника. Також проведено оцінку ефективності закупівель, проведено порівняння основних показників результативності – кількість та сума укладених договорів, питома вага ціни укладених договорів, відсоток різниці переможної пропозиції і очікуваної вартості закупівлі («економія»), відсоток відміни закупівель, середня кількість учасників закупівель. Проаналізовано причини відмін закупівель.

Також, складено рейтинги підрядників за кількістю та сумою укладених договорів в розрізі областей та в цілому по Україні. Опрацьовано протоколи тендерних комітетів та складено рейтинги причин відхилень тендерних пропозицій учасників. Окремо проаналізовано відхилені пропозиції з нижчою ціною.

Звіт про закупівлі дорожніх робіт за 3 квартали 2018 року

Звіт про закупівлі дорожніх робіт у І-му півріччі 2018 року

 

Область:

Квартал:

Звіти закупівельних організацій:

Верифікаційні звіти: