Впровадження стандарту OC4IDS

Про проект

В 2019 році Ініціативою CoST у співпраці з Open Contracting Partnership було створено новий стандарт відкритих даних для інфраструкутрних проєктів на базі стандарту OCDS. Новий стандарт отримав назву Open Contracting for Infrastructure Data Standard – OC4IDS. Сторінка стандарту тут.

Починаючи з 2020 року CoST Ukraine запровадив експорт даних порталу “Прозора інфраструктура” за новим стандартом, JSON файл з набором даних порталу доступний за посиланням. (Увага, публікація здійснюється в тестовому режимі, оновлення JSON відбувається щоночі, файл буде доопрацьовано після завершення доопрацювання порталу. Очікуваний термін – червень 2021).

Набір містить дані про проєкти будівництва, реконструкції, капітального та поточного середнього ремонту автомобільних доріг загального користування. Дані доступні про проєкти роботи за якими закуповувались починаючи з 2016 року.

Документація до набору даних на стадії розроблення, для навігації в структурі набору, будь ласка, викорситовуйте опис схеми наведений на веб-сайті: https://standard.open-contracting.org/infrastructure/latest/en/.

 

  • 1 квартал
  • 2 квартал
  • 3 квартал
  • 4 квартал