Тендери служби автомобільних доріг у Львівській області за 2016 рік

Про проект

За ініціативою національного секретаріату CoST проводиться аналіз процедур закупівлі робіт з дрібного, середнього ремонту, реконструкції та будівництва доріг загального користування Львівської області, що проводились Службою автомобільних доріг у Львівській області. Даний звіт готується лише стосовно закупівлі як фази реалізації контракту.
Цілі та мета аналізу:
Основною метою ініціативи CoST в Україні є зменшення корупційних ризиків та ризиків неефективного управління під час будівництва/ремонту інфраструктурних об’єктів, зокрема автомобільних доріг, шляхом підвищення прозорості та підзвітності будівельних проектів, фінансування яких проводиться із залученням публічних коштів, інвестиційних проектів, які здійснюються у рамках державно-приватного партнерства (концесії).
Метою аналізу є розвиток конкурентного середовища в галузі публічних закупівель будівельних та ремонтних робіт, підвищення ефективності використання публічних коштів та підвищення рівня зацікавленості громадськості в ефективності використання публічних коштів.
Метою аналізу також є формування нового сприйняття розкритої інформації із закупівель: не як виконання обов’язку, на якому завершується процес, а лише як стадії, за якою слідує обов’язковий процес аналізу та/або верифікації. Таким чином, забезпечується перевірка та обробка розкритої інформації, її узагальнення та подальше використання з метою поліпшення ситуації у сфері публічних закупівель робіт з ремонту та обслуговування доріг загального користування.
Ціллю аналізу є порівняння результатів проведення закупівель ремонтних та будівельних робіт на дорогах загального користування до та після впровадження електронної системи закупівель (Prozorro) на прикладі тендерів, проведених Службою автомобільних доріг у Львівській області. А також встановлення стану закупівель робіт, виявлення проблемних питань їх аналіз та розробка можливих шляхів вирішення.

Звіт доступний за посиланням.

 

  • 1 квартал
  • 2 квартал
  • 3 квартал
  • 4 квартал