Рeкомендації CoST

Про проект

Ініціатива з прозорості будівництва CoST Україна підготувала ряд рекомендацій для Міністерства інфраструктури та Державного агентства автомобільних доріг України щодо покращення стану та вирішення основних проблем дорожньої галузі. Рекомендації команди аналітиків CoST – це результат 4-х верифікаційних звітів за проектами дорожньої галузі, над якими працювала Ініціатива у 2016 році. На основі опрацьованих документів, виїздів верифікаторів на місця будівництва, аналізу проблем та в результаті пошуку спільного бачення їх вирішення команда CoST розробила 29 розгорнутих рекомендацій у форматі «Проблема/ризик – рішення», які, на думку представників Ініціативи, можуть стати початком ефективного реформування галузі.

Відсьогодні рекомендації знаходяться у публічному доступі. Усі охочі можуть завантажити документ тут: Рекомендації CoST_July, 2017

або за лінком: https://drive.google.com/open?id=0B1DZp64zpgLbRi1vczhVdjlyQ28.

Рекомендації розділені за напрямками діяльності:

  • Галузеве планування та стратегія
  • Фінансово-економічне планування, бюджетна політика, ціноутворення
  • Технічна політика: проектування; впровадження нових матеріалів, технологій; контроль якості
  • Операційне управління та прозорість.

«Напрацювання рекомендацій – це дуже тривалий та складний процес. Він побудований на глибокій аналітиці виявлених неефективних, застарілих процедур та інших проблемних аспектів дорожньої галузі, а також професіоналізмі та досвіді експертів, які долучилися до створення фінального документу. Ми вдячні Міністерству інфраструктури України, «Укравтодору», ДП «ДерждорНДІ» за відкритість до діалогу та професійне обговорення пропозицій CoST. Наша мета – у подальшому «перетворити» ці рекомендації на конкретний план дій, який буде побудований виключно на взаємодії та спільному баченні змін і який стане ще одним кроком до глобального реформування дорожньої галузі.» зазначає Наталія Форсюк – директор Національного Секретаріату CoST Україна.

  • 1 квартал
  • 2 квартал
  • 3 квартал
  • 4 квартал