Представники CoST Україна відвідали один з пілотних проектів

19.05.2016

 

В рамках візиту консультанта Світового банку по проекту CoST Хеміша Голді Скота в Україну, Укравтодор та Національний Секретаріат Ініціативи організували виїзд консультанта та представників Консультативно-наглядової групи CoST на один з пілотних проектів – капітальний ремонт ділянки автомобільної дороги Київ – Знам’янка (H – 01).

Виконання робіт на цій ділянці передбачено в рамках спільного між Україною, Європейським інвестиційним банком та Європейським банком реконструкції та розвитку “Проекту покращення транспортно-експлуатаційного стану автомобільних доріг на підходах до м. Київ”, із загальною сумою фінансування 900 млн. євро.

Під час огляду об’єкту пан Голді Скот продемонстрував, як за допомогою простих запитань можна провести порівняння розкритої інформації, наданими документами та реальним станом справ на будівельному майданчику. Цей досвід та матеріали тренінгу, який проходив напередодні, стануть основою для формування протоколу поведінки при виїзді на об’єкт, який зможуть використовувати як члени версифікаційної групи, так і представники громадськості, зацікавлені у дорожньому секторі.

Даний протокол незабаром буде доступний на нашому сайті.

Останні новини компанії