Падіння у закупівлях експлуатації

12.06.2019

 ТОП-3 демпінгу 2018 р. з експлуатації формують власне закупівлі експлуатаційного утримання доріг державного та місцевого значення, закупівлі ж поточного дрібного ремонту залишились поза ТОПом. Максимальна сума падіння у 2018 р. склала 57 млн грн у Івано-Франківській області, максимальний відсоток падіння – 68% у Тернопільській та Донецькій областях.

У 2017 році найбільш демпінговими закупівлями були:

  • за сумою падіння- закупівля робіт з організації та безпеки дорожнього руху на дорогах державного значення у Львівській області, сума договору відрізняється від очікуваної вартості на 166 млн грн (або 56%);
  • за відсотком  ТОП-3 сформували закупівлі однакового виду робіт (обстеження мостів та шляхопроводів на дорогах державного та місцевого значення) у одного й того ж підрядника у Донецькій області, відсоток падіння 68-70%.

Нагадуємо, що для демпінгових закупівель існує значний ризик невиконання умов договору. Зовсім скоро ми розкажемо про можливість передбачення та застосування замовником адміністративно-господарських санкцій за невиконання/неналежне виконання умов договору підрядником.

Детально про закупівлі дорожніх робіт читайте у наших звітах:
Звіт про закупівлі дорожніх робіт у 2017 році
Звіт про закупівлі дорожніх робіт у 2018 році

Останні новини компанії