Обсяги закупівель за І півряччя 2019 року обласних САД

23.09.2019

Загальна сума підписаних обласними Службами автомобільних доріг (САД) контрактів з ремонтів, експлуатації і проектування доріг за І півріччя 2019 року склала 24,33 млрд грн. Для порівняння за минулий рік ця сума становила 38,96 млрд грн.

Важливою зміною є розподіл у закупівлях: 46% на будівництво, реконструкцію та капітальний ремонт  і 54% на поточний середній ремонт . У 2018 році цей розподіл становив 16 % та 84 % відповідно. Будемо слідкувати, чи збережеться позитивна динаміка до кінця року.

Слід зазначити, що при поточному середньому ремонті на відміну від капітального не обов’язково готувати проектну документацію та проходити процедуру здачі об’єкту в експлуатацію у Державній архітектурно-будівельній інспекції (ДАБІ). Структура договорів у 2019 році показує позитивну динаміку змін.

Будівництво, реконструкція, капітальний та поточний середній ремонт у 99,7% випадків зі 100 відбувалися шляхом відкритих торгів. А ось розробка проектно-кошторисної документації у 94% проходила шляхом неконкурентних процедур.

___________________________________________________________________________________________________________________

Узагальнення на графіці:
ремонти – будівництво, реконструкція, капітальний та поточний середній ремонти;
експлуатація –  експлуатаційне утримання та поточний дрібний ремонт;
проекти – розробка та коригування проектно-кошторисної документації, технічний нагляд.

Останні новини компанії