Місто Хмельницький приєдналося до ініціативи CoST

27.11.2019

 

Хмельницький міський голова Олександр Симчишин та виконавчий директор громадської організації Ініціатива з прозорості інфраструктури («CoST Україна») Святослав Абрамов підписали Меморандум про співпрацю та приєднання міста Хмельницького до Ініціативи CoST (Infrastructure Transparency Initiative).

Меморандум передбачає ефективну взаємодію влади і громадськості  та створення партнерських дій у сфері будівництва об’єктів дорожньої інфраструктури в місті Хмельницькому, підвищення організаційної та фінансової ефективності, поліпшення стандартів безпеки дорожнього руху та запровадження у роботі Хмельницької міської ради нового рівня прозорості та доступності інформації для зацікавлених сторін, запобігання корупційним діям і зловживанням, максимальної економії та забезпечення ефективного ведення господарської діяльності.

Тож тепер процеси будівництва інфраструктурних об’єктів у нашому місті мають стати ще більш прозорішими, оскільки CoST публікуватиме на порталі «Прозора інфраструктура» http://portal.costukraine.org/ інформацію щодо планування, реалізації та контролю за виконанням будівництва проектів інфраструктури у відкритому доступі.

В рамках пілотного проекту співпраці передбачається публікація даних про проекти капітального ремонту дорожньої мережі м. Хмельницького.

 

Останні новини компанії