Маршрути ремонтів

07.08.2019

У липні CoST Ukraine у рамках проекту «Прозорість та підзвітність при здійсненні дорожніх робіт на дорогах місцевого значення» (далі – Проект) розпочав моніторингові виїзди на ділянки доріг, відремонтовані поточним середнім ремонтом у 2017-2018 рр.

30.07 відбувся спільний виїзд регіонального координатора Проекту і представників Чернівецьких САД та ОДА на дорогу О26050 Глибока – Буденець – Банилів Підгірний Чернівецької області, де моніторингу підлягали відремонтовані ділянки з 3,0 по 5,0 км та з 26,1 по 32,65 км, на яких замовником виступала Служба автомобільних доріг.
На ділянці км 3+000 – км 5+000 всі учасники виїзду відзначили високу якість ремонту в цілому за винятком незначних недоліків. За результатами моніторингу представники технічного нагляду САД та ОДА зобов’язали підрядника невідкладно усунути дефекти власним коштом. Це позитивна сторона виїзду. 


Але, на превеликий жаль, учасники моніторингу так і не змогли дістатися ділянки км 26+100 – км 32+650 через вкрай незадовільний стан дороги між відремонтованими ділянками. Тому, ще раз хочемо звернути увагу представників САД та ОДА на важливість дотримання маршрутного принципу при плануванні ремонтів доріг. Адже немає потреби ремонтувати «дорогу в нікуди».
Регіональний координатором Проекту заплановані додаткові зустрічі з представниками влади для детального обговорення проблеми та розробки плану дій для дороги О26050 та об’єктів ремонту з подібною ситуацією.

Нагадуємо регіони, в яких представники CoST Ukraine здійснюють координаційну роботу:
Іван Марчук – Львівський та Чернівецький регіони
Ольга Нос (Olga Nos) – Київський та Сумський регіони
Юрій Пустовій – Черкаський та Вінницький регіони

Якщо Ви представник місцевої влади, громадської організації або медіа у вказаних регіонах і Вам потрібна консультаційна підтримка з питань закупівель, моніторингу та співпраці з місцевою владою, звертайтесь до регіональних координаторів CoST.

Громадський моніторинг якості доріг у регіонах здійснюється за підтримки програми#USAID_ВзаємоДія в рамках проекту CoST Ukraine «Прозорість та підзвітність при здійсненні дорожніх робіт на дорогах місцевого значення». Цей Проект став можливим завдяки Агентству Сполучених Штатів з міжнародного розвитку та щедрій підтримці американського народу.

Останні новини компанії