Маріуполь прагне ефективного ведення дорожнього господарства, й CoST йому в цьому допоможе

24.11.2020

Місто Маріуполь приєдналося до Ініціативи з прозорості Інфраструктури CoST. Відповідний меморандум було підписано міським головою Вадимом Бойченком та виконавчим директором CoST Ukraine Святославом Абрамовим 23 листопада 2020 року.

За словами Абрамова, згідно з меморандумом кожен з підписантів взяв на себе певні зобов’язання.

«Міська влада – бути ще відкритішою та прозорішою, розкриваючи інформацію за інфраструктурними проєктами, які реалізовуються в місті, за міжнародним стандартом OC4IDS (Open Contracting for Infrastructure Data Standart). А CoST, в свою чергу, на постійній основі надаватиме їй всебічну підтримку та консультативну допомогу», – пояснив суть подальшого співробітництва С.Абрамов.

Він наголосив, що плідна співпраця команди CoST з міською адміністрацією дозволить значно підвищити організаційну та фінансову ефективність ведення міського дорожнього господарства, сприятиме збільшенню рівня доступності інформації про міські дорожні об’єкти будівництва та ремонту для всіх зацікавлених сторін, а отже надасть змогу запобігти ризикам неефективного використання коштів або зловживань та досягнути максимальної економії при реалізації інфраструктурних проєктів.

«Всіх партнерів Ініціативи ми регулярно навчаємо грамотному здійсненню закупівель, а також основам моніторингу якості дорожніх робіт, проєктування та застосування сучасних матеріалів і технологій. Це значно підвищує кваліфікацію працівників дорожніх підрозділів, а отже покращує ефективність їхньої роботи та якість місцевої інфраструктури», – підкреслив виконавчий директор.

Він зазначив, що спеціально для партнерів CoST, якими раніше були виключно обласні державні адміністрації, в рамках Проєкту «Прозорість та підзвітність при здійсненні дорожніх робіт на дорогах місцевого значення» було розроблено низку методичних матеріалів, серед яких Посібник ризиків закупівель у дорожній сфері, Посібник дорожніх «хвороб» та інструкцію з розкриття даних.

«Протягом 2019 та 2020 років до Ініціативи приєдналося вже 5 міст, тож на початку наступного року ми представимо другу частину Посібника дорожніх «хвороб», який буде сфокусовано на муніципалітетах та оновлену редакцію інструкції з розкриття даних за міськими дорожніми проєктами», – пообіцяв він.

До відома: До Ініціативи з прозорості Інфраструктури CoST вже приєдналися Київ, Львів, Маріуполь, Хмельницький і Чернівці. З іншими містами CoST Ukraine продовжує перемовини.

Підписання меморандуму стало результатом роботи з посилення співпраці з муніципалітетами в рамках Проєкту «Прозорість та підзвітність при здійсненні дорожніх робіт на дорогах місцевого значення: міста та громади», який став можливим завдяки Агентству Сполучених Штатів з міжнародного розвитку (USAID).

Зміст цього матеріалу є виключною відповідальністю CoST Ukraine і необов’язково відображає погляди USAID чи Уряду Сполучених Штатів.

Прес-офіс CoST Ukraine

Останні новини компанії