Кудрицький Володимир Дмитрович

Голова правління НЕК «Укренерго»

Призначений головою правління НЕК «Укренерго» 2 серпня 2020 року. В лютому-липні 2020 року очолював компанію в якості в.о. голови правління, а раніше обіймав посади першого заступника голови правління, заступника директора з інвестицій.

Голова правління підзвітний Наглядовій раді, відповідає за виконання її рішень та рішень акціонера, дотримання в Компанії вимог чинного законодавства. Представляє інтереси Укренерго в органах державної влади, НКРЕКП, органах місцевого самоврядування.Представляє Компанію на міжнародному рівні, зокрема у відносинах з іноземними операторами системи передачі та іншими стейкхолдерами Укренерго. Відповідає за протидію та запобігання корупції, а також реалізацію Антикорупційної програми, формування та виконання фінансових планів та фінансову дисципліну, оплату праці співробітників, розподіл обов’язків та напрямів між ними.

До призначення в Укренерго Кудрицький працював директором з розвитку ПАТ «Укртранснафта», працював операційним менеджером та директором з внутрішнього аудиту у провідних міжнародних та українських компаніях (MHP S.A., EastOne, ТНК-ВР, Grant Thornton). Протягом своєї кар’єри брав участь у проєктах, пов’язаних з підвищенням ефективності бізнесу та корпоративного управління за напрямами капітальних інвестицій, закупівель, логістики, продажів та трейдингу, організації виробництва. Отримав освіту з міжнародної економіки в Київському національному економічному університеті, є членом асоціації присяжних бухгалтерів Великобританії (АССА), а також сертифікованим внутрішнім аудитором Інституту внутрішніх аудиторів США (СІА). Є членом консультативно-наглядової групи ініціативи з забезпечення прозорості будівництва CoST.