Маленькі кроки до великих змін!

10.01.2019

Неодноразово від фахівців дорожньої справи чути, що «нічим стару систему не зламати». Звичайно лягаючи спати не можна і сподіватися, що на ранок всі дороги будуть ідеальними, але крок за кроком пересічні громадяни України намагаються вирішити питання покращення стану доріг і підвищення безпеки руху на них.

Після влучного і актуального наприкінці 2018 року брифінгу на чолі з Володимиром Омеляном дванадцять обстежених областей отримали поштовх для погляду зі сторони громадськості на об’єкти ремонту доріг, які виконані у період 2016-2018 р.р.

Брифінг був присвячений огляду результатів громадського моніторингу доброчесності та прозорості організації та виконання ремонтів доріг України за участю  в.о. Постійного Представника Програми Розвитку ООН в Україні Янтомаса Хімстра, Директора Національного Секретаріату CoST Наталії Форсюк, а також представників обласних державних адміністрацій (Миколаївської, Черкаської та Сумської областей).

Презентація результатів проекту тут.

При цьому представники громадськості у Херсонській області на власні очі побачили зміни на  ділянках, де вони  проводили моніторинг.  Мова йде про виникнення на шляхопроводі, який знаходиться на дорозі міжнародного значення М-14 Одеса – Мелітополь – Новоазовськ (на м. Таганрог), значного розмиву дорожнього насипу. Виявлений розмив був досить значних розмірів і подекуди сягав майже 2 метра!!!! вглибину, що значно знижувало безпеку дорожнього руху, особливо в умовах утворення  на шляхопроводі з високим насипом. Розмив доходив вже майже до дорожнього одягу, що у майбутньому могло призвести до його руйнування. Раді повідомити, що розмив було ліквідовано шляхом засипання його піском.

Експлуатуючій організації, в будь якому випадку, доведеться звернути увагу на забезпечення водовідведення у цьому місці з метою попередження повторного розмиву. У свою чергу громадськість Херсонської області також постійно контролюватиме цей факт і при можливості відвідає цей шляхопровід навесні при інтенсивному таянні снігу.

 

Останні новини компанії