Львівщина: громадськість має намір домогтися завершення ремонту дороги Т-14-21 Східниця-Верхньо Синьовидне

21.10.2020

Ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення Т-14-21 Східниця – Верхньо Синьовидне, на якій ще 2 року тому було відремонтовано лише один з двох напрямів руху, має бути завершено.

З таким проханням до регіонального координатора Проєкту «Прозорість та підзвітність при здійсненні дорожніх робіт на дорогах місцевого значення: міста та громади» Мирослава Сімки звернулися 15 громадських активістів за результатами його тренінгу «Як контролювати ремонти доріг: досвід CoST».

В ході освітнього заходу М.Сімка розповів учасникам про етапи реалізації інфраструктурних проєктів, классифікацію доріг, а також основи побудови комунікації з балансоутримувачами тієї чи іншої дорожньої мережі.

В свою чергу, активні громадяни задля практичного застосування отриманих знань попросили регіонального координатора допомогти у вирішенні питання продовження ремонтних робіт на територіальній дорозі Т-14-21, де ще у 2018 році в рамках поточного середнього ремонту було відфрезеровано верхній шар і влаштовано шар асфальтобетону лише за одним напрямом руху, у той час як інший напрям вже 2 роки залишається без покриття.

Відтак теоретичний тренінг перетвориться на практичний семінар, і вже до кінця цього тижня регіональний координатор спільно з декількома представниками громадськості проведуть візуальне обстеження зазначеної дороги, з’ясують причини зупинки ремонтних робіт, а також напрацюють алгоритм дій для прискорення початку нового етапу робіт і врешті решт завершення ремонту цього об’єкта.

Робота регіональних координаторів в рамках Проєкту «Прозорість та підзвітність при здійсненні дорожніх робіт на дорогах місцевого значення: міста та громади» стала можливою завдяки Агентству Сполучених Штатів з міжнародного розвитку (USAID).

Зміст цього матеріалу є виключною відповідальністю CoST Ukraine і необов’язково відображає погляди USAID чи Уряду Сполучених Штатів.

Прес-офіс Проєкту

Останні новини компанії