4-5 лютого 2016 року за підтримки Світового банку відбувся тренінг щодо прозорості будівництва доріг

31.03.2016

CoST протягом двох днів навчала дорожників, як зрозуміло та доступно поширювати інформацію про будівництво Українських доріг: робити відкриті торги, закупівлі та звітувати перед громадськістю за використані державні кошти.

Тренінг проводився Хеміш Голді Скотом, консультантом Світового Банку по проекту CoST. Крім нього, своїми напрацюваннями у цьому питанні поділився Віктор Нестуля, експерт громадської організації «Трансперенсі Інтернешнл Україна» та Віктор Мазярчук, представник Центру політичних студій та аналітики.

Навчалися на тренінгу представники Міністерства інфраструктури України, Укравтодору, Конфедерації будівельників України та представники всіх Служб автомобільних доріг, які в подальшому будуть відповідальними за впровадження ініціативи CoST на місцях.

На чітке переконання колег з Великобританії, масова імплементація ініціативи CoST в Україні допоможе подолати корупцію в будівництві та зекономити значну кількість державних коштів.

Персони:

Хеміш Голді Скот є членом британського Інституту цивільних інженерів, він працював інженером, планувальником і тренером в більш ніж 35 країнах світу. Основним напрямком діяльності Х.Скота є оптимізація соціально-економічних результатів інвестицій в громадську інфраструктуру, зокрема дороги. Його багатий досвід в розробці інноваційних підходів до поліпшення управління ефективністю і зниженням корупційних ризиків в будівельному секторі сприяв у 2003 році створенню Британського форуму по боротьбі з корупцією. Досвідчений тренер і комунікатор, він брав участь в розробці декількох міжнародних публікацій, пов’язаних з управлінням, в тому числі, документу “Відкрите укладання договорів: Керівництво від фахівців-практиків для практиків», опублікованого Інститутом Світового банку в 2013 році.

Останні новини компанії