Посібник ризиків закупівель в дорожній сфері (оновлений)

Документів за вашим запитом не знайдено

Цей посібник складено авторським колективом CoST завдяки підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках проекту «Підтримка організацій-лідерів у протидії корупції в Україні «ВзаємоДія». Окремі думки висловлені у цьому посібнику є відповідальністю ініціативи CoST і не обов’язково відображають погляди Агентства USAID або Уряду США.

Метою цього Посібника є сприяння підвищенню ефективності закупівель в дорожній сфері шляхом виявлення, попередження та своєчасного запобігання корупційним ризикам, що виникають на різних етапах закупівель та можуть впливати на результат закупівлі робіт чи послуг з ремонту та експлуатаційного утримання автомобільних доріг загального користування.

Посібник розрахований на замовників та представників широкого кола громадських організацій, які займаються моніторингом закупівель в дорожній сфері.

Посібник розроблений на підставі:

матеріалів моніторингу та аналізу закупівель в дорожній сфері, проведеного із використанням інформації порталу електронної системи закупівель Prozorro, інших відкритих інформаційних джерел та аналітичних інструментів;
аналізу запитів замовників щодо надання допомоги з підготовки тендерної документації на закупівлю робіт/послуг в дорожній сфері.