Посібник дорожніх “хвороб”

Документів за вашим запитом не знайдено

Посібник дорожніх “хвороб” призначено для представників громадськості, які зацікавлені проводити об’єктивний моніторинг контролю якості будівництва, ремонтів та утримання доріг, процесу виконання дорожніх робіт, забезпечення усіх необхідних процедур із контролю якості з боку учасників реалізації дорожніх проектів; моніторинг стану збудованих та відремонтованих об’єктів у період дії гарантії.

У посібнику висвітлено інформацію про основні терміни та визначення понять контролю якості, етапи виконання різних видів робіт, класифікації доріг, основні нормативні документи та нормативно-правові акти, відкриті джерела інформації про основних учасників реалізації проектів,конструктивні елементи автомобільних доріг, види дефектів та строки їх усунення. Використання посібника допоможе представникам громадськості на достатньому рівні спілкуватися з учасниками реалізації дорожніх проектів, чітко формулювати звернення до влади чи відповідальної сторони, уникнути помилкових висновків. Рекомендуємо детально вивчити вступ і зрозуміти, що саме потрібно читачу для подальшої роботи у напрямку контролю якості дорожніх робіт.

Цей посібник складено авторським колективом CoST завдяки підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках проекту «Підтримка організацій-лідерів у протидії корупції в Україні «ВзаємоДія». Окремі думки висловлені у цьому посібнику є відповідальністю ініціативи CoST і не обов’язково відображають погляди Агентства USAID або Уряду США.