Команда CoST Ukraine серед переможців Open Data Challenge!

11.09.2018

Open Data

Публічний портал “Прозора інфраструктура” визнано одним із переможців Національного конкурсу ІТ стартапів на основі відкритих даних – Open Data Challenge.

За перемогу в фіналі конкурсу, який відбувся 7 вересня 2018 року в рамках Open Data Forum 2018, боролося 15 команд. Професійне журі, до якого входять спеціалісти з відкритих даних, боротьби з корупцією та електронного урядування обрали 6 найкращих проектів за такими критеріями:

  • Використання відкритих даних;
  • Інноваційнійсть;
  • Соціальний та антикорупційний вплив;
  • Перспектива розвитку;
  • Професійна команда.

За рахунок призового фонду у розмірі 500 000 грн буде забезпечено експорт даних порталу «Прозора інфраструктура» на data.gov.ua у форматі JSON, а також розробка аналітичного модуля, який дозволить просто та ефективно проводити моніторинг інфраструктурних проектів.

Нагадаємо, відбір проектів на конкурс відбувався у декілька етапів: на першому з 190 проектних заявок з 27 міст журі відібрало 30 проектів, протягом дводенної інтенсивної роботи з менторами та бліц-презентацій відсіяли ще 10 команд.

Всього до фіналу дійшло 15 проектів, які представляли рішення у найрізноманітніших сферах: від моніторингу екологічної ситуації до підбору тендерів з порталу Прозорро та системою збору викидів СО2.

Поділитися у соціальних меражах:

https://costukraine.org/komanda-cost-ukraine-sered-peremozhtsiv-open-data-challenge/