Херсонщина: жителі села Каїри просять про ремонт 2 під’їзних доріг

16.09.2020

Понад 200 підписів жителів села Каїри, що на Херсонщині, було зібрано на підтримку ремонту автомобільних доріг місцевого значення О220916 Каїри – /Т-08-04/ та О220904 Горностаївка – Каїри, якими через незадовільний стан дорожнього покриття можуть відмовитися їздити перевізники.

Відповідне звернення мешканці села направили місцевим депутатам, закликавши їх підтримати ініціативу, та регіональному координатору Проєкту «Прозорість та підзвітність при здійсненні дорожніх робіт на дорогах місцевого значення: міста та громади» в Херсонській і Миколаївській областях Володимиру Жданову, запросивши його здійснити оцінку дефектів.

В ході візуального обстеження на обох дорогах було виявлено сітку тріщин, суцільне руйнування дорожнього покриття, вибоїни глибиною понад 8 см, старіння матеріалу, яке неможливо усунути в межах експлуатаційного утримання.

При цьому, завдяки ремонту, проведеному у 2017 році, 200 метрів, а це майже 20%, під’їзної дороги О220904, загальна протяжність якої становить 1,1 км, знаходяться в бездоганному стані, у той час як більша частина дорожнього покриття вкрита коліями та вибоїнами, які практично унеможливлюють проїзд рейсового транспорту та спонукають місцевих жителів йти пішки до найближчої дороги державного значення.

За результатами обстеження регіональним координатором вже підготовлено звіт з переліком виявлених дефектів, а також офіційні звернення до голів Херсонської обласної державної адміністрації, державної установи «Місцеві дороги Херсонщини» та Любимівської об’єднаної територіальної громади.

А чи зверне увагу місцева влада на проблеми з пересуванням жителів с. Каїри та підтримає їхню пропозицію включити зазначені дороги до Переліку об’єктів будівництва, реконструкції, капітального та поточного середнього ремонту автомобільних доріг на 2021 рік стане відомо за місяць.

Робота регіональних координаторів в рамках Проєкту «Прозорість та підзвітність при здійсненні дорожніх робіт на дорогах місцевого значення: міста та громади» стала можливою завдяки Агентству Сполучених Штатів з міжнародного розвитку (USAID).

Зміст цього матеріалу є виключною відповідальністю CoST Ukraine і необов’язково відображає погляди USAID чи Уряду Сполучених Штатів.

Прес-офіс Проєкту

Останні новини компанії