Херсонщина: На нещодавно відремонтованій дорозі з’явилися тріщини та колії

09.09.2020

Вкрита сіткою тріщин і коліями ділянка автомобільної дороги O221711 /М14/ – Нова Маячка, відремонтована 2 роки тому, знову потребує проведення ремонтних робіт покриття.

Відповідні результати візуального обстеження зазначеної ділянки дороги представив регіональний координатор Проєкту «Прозорість та підзвітність при здійсненні дорожніх робіт на дорогах місцевого значення: міста та громади» Володимир Жданов в ході зустрічі з представникам державної установи «Місцеві дороги Херсонщини».

За словами В.Жданова, гарантійний термін, який передбачає усунення дефектів дорожнього покриття, котрі виникли в ході наступної експлуатації відремонтованої дороги, за рахунок підрядника, відповідно до умов договору становить 3 роки.

«Якщо проводити поточний ремонт однієї й тієї ж дороги кожні 3 роки – в жодної області не вистачить жодних ресурсів. Відтак наше головне завдання – забезпечити максимальну якість тих робіт, які виконуються сьогодні», – наголосив він, підкресливши, що надзвичайно важливо бути прискіпливими до якості виконання дорожніх робіт не лише під час їх виконання, а й після, та у разі виявлення дефектів ліквідовувати їх за рахунок гарантійних зобов’язань підрядника.

Робота регіональних координаторів в рамках Проєкту «Прозорість та підзвітність при здійсненні дорожніх робіт на дорогах місцевого значення: міста та громади» стала можливою завдяки Агентству Сполучених Штатів з міжнародного розвитку (USAID).
Зміст цього матеріалу є виключною відповідальністю CoST Ukraine і необов’язково відображає погляди USAID чи Уряду Сполучених Штатів.

Прес-офіс Проєкту

Останні новини компанії