Херсонщина: дорогу за одним з популярних маршрутів до Азовського моря відремонтують у 2021 році

29.09.2020

Найбільш уражені вибоїнами ділянки автомобільної дороги Р-47 Херсон – Нова Каховка – Генічеськ увійдуть до Переліку об’єктів будівництва, реконструкції, капітального та поточного середнього ремонту автомобільних доріг на 2021 рік.

Таке рішення було прийнято Службою автомобільних доріг у Херсонській області у тому числі у відповідь на звернення регіонального координатора Проєкту «Прозорість та підзвітність при здійсненні дорожніх робіт на дорогах місцевого значення: міста та громади» Володимира Жданова, направленого після візуального обстеження стану зазначеної дороги.

«В ході моніторингового виїзду нами було виявлено цілу низку різних дефектів, серед яких: колії, викришування, руйнування дорожнього полотна, а також вибоїни, які місцями сягали до 30 см. Це неприпустимий стан для дороги, яка є надзвичайно важливою не лише для Херсонської області, а й для всієї України, адже вона є частиною шляху сполучення з одним з популярних курортів для мільйонів українців та веде до КПВВ на адмінмежі з тимчасово окупованим Кримом», – вважає регіональний координатор.

За його словами, особливо пошкодженими є ділянки км 127+000 – км 140+000 між с. Софіївка та смт Чкалово, км 160+000 – км 162+000, що поблизу районного центру смт.Новотроїцьке, а також ділянка км 170+000 – км 173+000.

«Цьогоріч вже ведуться ремонтні роботи на ділянці км 148+000 – км 153+000, а також заплановано ремонт ще 2 ділянок поблизу смт.Новотроїцьке. Що стосується планів на наступний рік, то за інформацією САД планується проведення поточного середнього ремонту близько 55 км зазначеної дороги, у тому числі ділянки між с. Софіївка та смт Чкалово», – підсумував В.Жданов.

Робота регіональних координаторів в рамках Проєкту «Прозорість та підзвітність при здійсненні дорожніх робіт на дорогах місцевого значення: міста та громади» стала можливою завдяки Агентству Сполучених Штатів з міжнародного розвитку (USAID).

Зміст цього матеріалу є виключною відповідальністю CoST Ukraine і необов’язково відображає погляди USAID чи Уряду Сполучених Штатів.

Прес-офіс Проєкту

Останні новини компанії