Дефекти на нещодавно відремонтованих дорогах Херсонщини підрядники усунуть в рамках гарантійних зобов’язань

02.09.2020

Тріщини, колії, напливи, занижене узбіччя, викришування та інші дефекти з різним ступенем пошкодження були виявлені майже на всіх дорогах в Голопристанському, Цюрупинському та Бериславському районах Херсонської області, середній і капітальний ремонт, а також реконструкцію яких було проведено протягом 2017-2019 рр.

Такими є результати моніторингового виїзду в рамках Проєкту «Прозорість та підзвітність при здійсненні дорожніх робіт на дорогах місцевого значення: міста та громади», в ході якого було візуально обстежено 19 ділянок автомобільних доріг загального користування державного значення.

Матеріали з детальним описом всіх виявлених дефектів з їхнім точним місцезнаходженням вже представлено на розгляд балансоутримувачу цих доріг – Службі автомобільних доріг в Херсонській області, яка має на меті ліквідувати їх силами підрядників, які виконували роботи, в рамках гарантійних зобов’язань.

Робота регіональних координаторів в рамках Проєкту «Прозорість та підзвітність при здійсненні дорожніх робіт на дорогах місцевого значення: міста та громади» стала можливою завдяки Агентству Сполучених Штатів з міжнародного розвитку (USAID).
Зміст цього матеріалу є виключною відповідальністю CoST Ukraine і необов’язково відображає погляди USAID чи Уряду Сполучених Штатів.

Прес-офіс Проєкту

Останні новини компанії