CoST Ukraine виповнилося 5 років!

21.09.2021

CoST Ukraine

9 вересня CoST Ukraine виповнилося 5 років! Ми вдячні всім хто мав чи має відношення до діяльності організації. Багато чого було зроблено, але ще більше буде. У цей день ми зібрали всю команду і членів консультативно-наглядової групи на стратегічну сесію, щоб затвердити подальший вектор розвитку.

Зустріч була ініційована органами правління з метою оновлення діючої стратегії на наступні роки діяльності ГО. З початку пандемії це були перші великі збори всієї команди наживо. В рамках програми було проведено обговорення досягнень, а також визначення майбутніх цілей та шляхів розвитку організації.

За словами виконавчої директорки CoST Ukraine, Катерини Басової, було велике бажання познайомити оновлену операційну команду і членів консультативно-наглядової групи, оцінити потенціал, визначити  пріоритети та напрямки розвитку на 2022-2023 роки, враховуючи глобальні зміни та вплив пандемії COVID-19 на суспільство та економічний розвиток України.

Ми висловлюємо особливу подяку Юрію Бугаю за увагу до деталей та завдання, всім колегам подяка за присутність, досвід, ідеї, емоції та дискусії під час сесії. Наступні кроки: аналіз отриманої інформації, підсумки та розробка покрокового плану дій. Далі буде…

Поділитися у соціальних меражах:

https://costukraine.org/cost-ukraine-vypovnylosia-5-rokiv/