CoST Ukraine шукає експерта з якості дорожніх робіт

28.07.2020

В рамках проєкту «Прозорість та підзвітність при здійсненні дорожніх робіт на дорогах місцевого значення: міста та громади» за підтримки Програми «Підтримка організацій-лідерів у протидії корупції в Україні «ВзаємоДія» (SACCI) від імені «Менеджмент Сістемс Інтернешнл» (MSI) оголошується конкурс на надання послуг експерта з якості дорожніх робіт.

Роботодавець:

ГО «Ініціатива із прозорості інфраструктури» (CoST Ukraine) із секретаріатом у м. Лондоні (Велика Британія) призначена для забезпечення прозорості та підзвітності будівництва, яке здійснюється за рахунок публічних коштів. Ініціатива об’єднує представників влади, громадськості та бізнесу. Основні заходи Ініціативи спрямовані на забезпечення публічного доступу до інформації щодо планування, реалізації та контролю за виконанням будівництва проєктів інфраструктури, а також на верифікацію достовірності та повноти цієї інформації.

Резюме Проєкту:

Проєкт «Прозорість та підзвітність при здійсненні дорожніх робіт на дорогах місцевого значення: міста та громади» (далі – Проєкт), який реалізується Ініціативою CoST в рамках програми «Підтримка організацій-лідерів у протидії корупції в Україні «ВзаємоДія», має на меті підвищити прозорість  будівництва, ремонтів та експлуатації автомобільних доріг державного та місцевого значення за допомогою розкриття даних про інфраструктурні проєкти у дорожній галузі. Діяльність в рамках цього Проєкту сприятиме формуванню спроможності представників органів влади (які в рамках децентралізованої системи дорожнього господарства лише почали організовувати будівельні роботи у дорожній галузі в областях) якісно здійснювати управління дорожнім господарством на регіональному та місцевому рівнях. Водночас, Проєкт створить умови для представників громадського сектору здійснювати конструктивний моніторинг закупівель та якості будівництва/ремонту доріг.

Вимоги до кандидата:

CoST Ukraine шукає експерта, який для досягнення цілей Проєкту надасть консультаційну підтримку регіональним та місцевим органам влади та органам місцевого самоврядування з питань забезпечення та контролю якості дорожніх робіт, розробить навчально-тренінгові програми та проведе тренінги.

Очікуваний рівень зусиль: не більше, ніж 50 людино-днів, з 01.09.2020 по 27.02.2021.

Завдання:

 • Підготовка та корегування (за необхідності під кожен окремий захід) навчального модуля з питань забезпечення якості дорожніх робіт для представників регіональних та місцевих органів влади та органів місцевого самоврядування;
 • Проведення 2-х офлайн тренінгів для представників регіональних та місцевих органів влади та органів місцевого самоврядування, підготовка звітів за результатами проведення заходів;
 • Консультування представників регіональних та місцевих органів влади та органів місцевого самоврядування шляхом надання роз’яснень щодо забезпечення та контролю якості дорожніх робіт з боку замовника у щоквартальному онлайн-виданні «Дайджест ТОП-5 поширених питань від місцевих органів влади».

Кваліфікація:

 • Вища освіта (рівень магістра/бакалавра) у дорожній галузі;
 • Мінімум 5 років досвіду роботи в структурі управління якістю доріг;
 • Відмінне знання національного законодавства з питань забезпечення та контролю якості з боку замовника;
 • Бездоганна письмова та усна українська мова;
 • Комп’ютерна грамотність;
 • Досвід написання навчально-методичних програм та матеріалів;
 • Досвід створення презентацій та проведення онлайн/офлайн тренінгів буде перевагою;
 • Самодисципліна та здатність працювати у встановлені строки.

Резюме надсилати на електронну адресу – costukraine@gmail.com.

Кінцевий термін подання резюме на цю позицію:  18:00 31 серпня 2020.

Кожного з кандидатів буде поінформовано про результати відбору у письмовій формі.

CoST Ukraine залишає за собою право зв’язуватись лише з тими кандидатами на оголошену вакансію, які відповідають її вимогам.

Останні новини компанії