CoST Ukraine представлятиме міжнародні стандарти прозорості у Світовій асоціації автомобільних магістралей

02.11.2017
На запрошення PIARC, Директор Національного Секретаріату CoST Наталія Форсюк увійшла до складу технічного комітету А1 з питань роботи транспортних адміністрацій у якості асоційованого члена. Таке рішення було прийнято одностайно після презентації здобутків CoST на засіданні технічного комітету в Копенгагені.
В рамках роботи комітету, пані Наталія працюватиме в підкомітеті з атикорупційних питань, прозорості і підзвітності у дорожній галузі, де докладатиме зусиль щодо поширення міжнародних стандартів CoST (CoST IDS) та Open Contracting серед країн учасниць PIARC в сфері використання публічних коштів та мінімізації корупційних ризиків під час будівництва.

Довідково: Світова асоціація автомобільних магістралей (PIARC) – міжнародна організація заснована в 1909 році. Її членами є керівники дорожніх органів 107 країн світу. Вона отримала статус консультантів у сфері економіки та соціальних питань Організації Об’єднаних Націй з 1970 року.

Україна набула членство в цій організації в 1995 році. Постійним представником України в Раді PIARC є Голова Державної служби автомобільних доріг України (за посадою).

Основними завданнями Асоціації є сприяння інтеграції мереж автомобільних магістралей країн у світову мережу, її розвиток, обмін досвідом та максимальне впровадження новітніх технологій будівництва, ремонту та утримання автомобільних доріг у країнах-членахорганізації.

Офіційний сайт Світової асоціації автомобільних магістралей (PIARC): http://www.piarc.org/en/

Останні новини компанії