CoST Україна починає активно співпрацювати з Київською Школою Економіки.

24.06.2022

CoST Ukraine

24 лютого 2022 року Росія розпочала безпрецедентну та неспровоковану війну проти України. У результаті широкомасштабного російського вторгнення, обстрілів ракетами, бомбами та артилерією знищено та пошкоджено міста, об’єкти критичної інфраструктури та майно українських громадян та підприємств.

В травні 2022 року CoST Україна успішно почала працювати в проекті, підписавши меморандум з Київською Школою Економіки в рамках програми “Росія заплатить”. Меморандумом про співпрацю передбачено взаємну допомогу та підтримку між двома організаціями. Основною метою проекту є нагромадження всіх достовірних даних від різних державних органів, приватних осіб про збитки в одній єдиній і належним чином перевіреній базі даних. Команда КоСТ Україна підтримує проект на постіній основі, аналізуючи зараз дані, щодо втрат, які завдано Україні в секторі інфрастурктури. Сторони домовились про:

  • взаємний обмін наявними даними про завдану матеріальну шкоду, внаслідок російської агресії, а також відкритого доступу до таких даних;
  • відкритість та прозорість у спільній діяльності в рамках проекту, підзвітності для громадянського суспільства, а також дотримання вимог антикорупційного законодавства;
  • підтримки у висвітленні діяльності проекту та його результатів;
  • сприяння в розробці та застосуванні методологій фіксації та обрахунку завданої російською агресією шкоди;
  • сприяння у розробці нормативно-правової бази, необхідної для фіксації завданої шкоди та подальшого притягнення до відповідальності Росії, а також у роботі юридичної команди, яка буде представляти та захищати інтереси України, українських компаній та громадян.

Більше детально про проєкт можна дізнатися на платформі https://damaged.in.ua/

Віримо в перемогу, активно працюємо і все буде Україна!

#всеєукраїна

Поділитися у соціальних меражах:

https://costukraine.org/cost-ukraina-pochynaie-aktyvno-spivpratsiuvaty-z-kyivskoiu-shkoloiu-ekonomiky/