14 липня відбудеться семінар щодо обміну досвідом між мерією міста Сеул та Україною з питань прозорості будівництва

12.07.2016

14 липня 2016 року за ініціативи ПРООН в Україні та Міністерства інфраструктури відбудеться семінар щодо обміну досвідом між Республікою Корея та Україною з питань підвищення прозорості у сфері будівництва за бюджетні кошти. Співорганізатором зустрічі виступить Ініціатива CoST в Україні. Семінар відбудеться за участю представників Міністерства інфраструктури України, директора ПРООН в Україні Янтомаса Хімстри, директора Центру досліджень політики ПРООН в Сеулі Балаша Хорвата, директора Міжнародного Секретаріату CoST Петтера Метьюса, а також представників Сеульської міської адміністрації. Під час семінару між Муніципалітетом міста Сеула та Мінінфраструктури буде підписано Меморандум про співпрацю.

Корейський досвід щодо забезпечення прозорості будівництва за бюджетні кошти є дуже корисним та показовим для процесу реформування в Україні. Це зразок досконалої та високоефективної єдиної системи управління проектами (One-PMIS) та системи інформування про стан будівництва (Allimi). Детальнішу інформацію усі присутні зможуть отримати під час презентації системи у рамках семінару.

Щодо українського досвіду у сфері прозорості та відкритих даних в інфраструктурних проектах України розповість радник Міністра інфраструктури – Олексій Соболєв.

Під час семінару також відбудеться ряд важливих відкритих дискусій за темами:

  1. “Чи є потенціал в Україні щодо застосування корейського досвіду?”
  2. “Що далі у сфері відкритих даних та прозорості в Україні на національному рівні?”. Участь візьмуть представник управління комп’ютеризованих систем Апарату Верховної Ради України Олексій Сидоренко, в.о. голови Державного агентства автомобільних доріг України Євгеній Барах, керівник проекту «E-Data» Міністерства фінансів України Олександр Щелоков, Керівник Державного агентства з електронного урядування України Олександр Риженко.
  3. “Досвід міст та регіонів України щодо прозорості та антикорупції: що з корейського досвіду можна перейняти?” за участю експерта з демократичного врядування ПРООН в Україні Діани Зубко, керівника управління ІТ Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Івана Романенка, представника ініціативи Kyiv Smart City Київської міської державної адміністрації Юрія Назарова та директора департаменту житлово-комунального господарства та будівництва Дніпропетровської обласної державної адміністрації Андрія Коломойця.

Слідкуйте за новинами на нашому сайті та офіційній сторінці CoST Україна у Facebook.

Сеул 2

Останні новини компанії